Bun venit pe primul forum dedicat 100% posesorilor de Suzuki Bandit!
Pentru a accesa toate categoriile/subcategoriile forumului, te rog inregistreaza-te!
Bun venit pe primul forum dedicat 100% posesorilor de Suzuki Bandit!
Pentru a accesa toate categoriile/subcategoriile forumului, te rog inregistreaza-te!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeIntamplari zilnice ! Rules10Latest imagesRegisterLog in

 

 Intamplari zilnice !

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SharaK

SharaK


Posts : 40
Join date : 2010-03-31
Age : 38
Location : Bucuresti

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeMon Apr 05, 2010 6:18 pm

In topicul asta scrieti despre "aventurile zilnice", adica pe unde ati mai fost cu hotul, ce s-a intamplat, etc..

O sa incep eu, azi(ma rog, luni) am fost pana la tara, nu e foarte departe, aproximativ 33 km de bucuresti..
Am mers incet, pe autostrada i-am dat mai "tare" 120 km/h si abia mai puteam sa-mi tin capul drept..trebuie neaparat sa-mi achizitionez un wind-shield(parbriz pe romaneste Smile))
Am poposit si pe la o padure(padurea de la ciorogarla) si cam atat..azi am realizat ca urasc piatra cubica(mai ales cand sunt cu pasager) poate ati simtit si voi affraid
Back to top Go down
Cosmin
Admin
Cosmin


Posts : 58
Join date : 2010-03-03
Age : 38
Location : Barlad / Vaslui

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeTue Apr 06, 2010 5:13 am

da, eu trec zilnic pe niste piatra cubica. De apt nici piatra cubvica nu e, e piatra de aia din care se faceau demult strazile (bolovani de rau mai mari) Smile
Eu duminica am fost tot pana la tara vreo 15 km. Mi`a placut cum se comporta banditul pe dealuri si vai, dar nu am putut sa-l probez pe curbe ca sunt si incepator si aveam si pasagera in spate + ceva bagaje mai fragile
What a Face
Back to top Go down
http://www.banditmania.tk
SharaK

SharaK


Posts : 40
Join date : 2010-03-31
Age : 38
Location : Bucuresti

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 7:11 am

Vineri cand am plecat de la servici, m-a prins ploaia..am mers mai incet si mai prudent decat de obicei..e naspa ca nu poti sa mergi cu viziera lasata din cauza ca apar stropi pe ea si nu mai vezi nimic..oricum, cu toate astea, nu mi se pare asa de nasol mersul pe ploaie, doar ca te uzi..
Back to top Go down
Cosmin
Admin
Cosmin


Posts : 58
Join date : 2010-03-03
Age : 38
Location : Barlad / Vaslui

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 10:59 am

am mers si eu dar pe "inceput de ploaie" merg cu viziera lasata... Smile
Back to top Go down
http://www.banditmania.tk
vadumbre
Moderatori



Posts : 35
Join date : 2010-03-08
Age : 43
Location : Bucuresti

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeMon Apr 26, 2010 5:07 pm

ma prins si pe mine ploaia de cateva ori si nu am avut probleme cu vizibilitatea din cauza picaturilor ci din cauza aburelii... in rest am mers destul de incetisor (cred ca noaptea e nasol daca ploua ca toate luminile de la farurile din contrasens se sparg in picaturile de pe vizeta) Shocked
Back to top Go down
yrkalex

yrkalex


Posts : 15
Join date : 2010-03-29
Age : 40
Location : bucuresti - drumul taberei

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 7:47 am

prima mea iesire cu banditul ( si prima iesire ) a fost pe o ploaie torentiala...trebuia sa o aduc in Buc de la Breaza...am plecat cu frati miu cu motorul lui ( si prima data ca pasager ) si m-am intors pe el... avant in vedere faptul ca era ceva nou pt mine..ca nu se compara cu ce inveti la scoala , tin sa va spun ca s-a comportat minunat . norocul meu a fost ca am avut stergator la manusa ca altfel era nasol . dar sper sa nu mai am parte de asa ceva .Smile
Back to top Go down
vadumbre
Moderatori



Posts : 35
Join date : 2010-03-08
Age : 43
Location : Bucuresti

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 2:43 pm

cum e asta stergator la manusa?
nu am vazut niciodata..
Back to top Go down
Cosmin
Admin
Cosmin


Posts : 58
Join date : 2010-03-03
Age : 38
Location : Barlad / Vaslui

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 3:55 pm

uite aici
http://www.kronaumoto.ro/index.php/detalii/421
Back to top Go down
http://www.banditmania.tk
vadumbre
Moderatori



Posts : 35
Join date : 2010-03-08
Age : 43
Location : Bucuresti

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 6:15 pm

din cate vad eu stergatorul asta din link se ataseaza la manusa... exista si manusi care au din fabrica? arata interesant dar ma gandesc eu ... sta cu degetul aratator tot timpul drept ,nu se strica stergatorul daca strange degetul si il indoaie?
Back to top Go down
yrkalex

yrkalex


Posts : 15
Join date : 2010-03-29
Age : 40
Location : bucuresti - drumul taberei

Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitimeWed Apr 28, 2010 4:56 am

eu am din asta care se ataseaza...este din cauciuc moale si nu se strica . dar sunt si manusi care au...dar e minunt cand ploua .
Back to top Go down
Sponsored content





Intamplari zilnice ! Empty
PostSubject: Re: Intamplari zilnice !   Intamplari zilnice ! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Intamplari zilnice !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General :: Offtopic-
Jump to: